ziemia jaworska_V2.jpg
rect17146.png
logo apotheek diepenbeek33kb - Kopia - Kopia (2).jpg
baner schronisko_v2.jpg
Jawor kopia.jpg
Bolków kopia.jpg
Paszowice2 kopia.jpg
msciwojow2 kopia.jpg
Męcinka2 kopia.jpg
Wadroze_wielkie kopia.jpg
Aktualności - Wydarzenia
Walory krajobrazowe oraz piękno przyrody powiatu jaworskiego - rozstrzygnięcie drugiej edycji konkursu fotograficznego
dodano: 23-10-2020 | Edyta Czopp-Jankowska | wyświetleń: 4939

Do Wydziału Rozwoju, Promocji i Turystyki naszego urzędu wpłynęło blisko 200 prac od 29 autorów. Niestety nie wszystkie nadesłane prace spełniały kryteria techniczne zawarte w regulaminie konkursu. Niemniej dominowały zdjęcia bardzo ciekawe, pokazujące piękno krajobrazu naszego powiatu, piękno przyrody ożywionej i nieożywionej. Bardzo cenne jest tez to, że autorzy zdjęć dołożyli starań aby osiągnąć możliwie najlepszy efekt artystyczny. Za to duże zaangażowanie bardzo dziękujemy. Zdjęcia zostaną wykorzystane w naszych publikacjach, oczywiście z zaznaczeniem autorów tych produkcji.

Komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące nagrody:1 miejsce - Marcin Ślipko za fotografię zatytułowaną „Symetrie",2 miejsce - Mirosława Kaczorowska - za „Przyciąganie",3 miejsce - Olga Kaczorowska za zdjęcie „Łany zbóż".Jury konkursu postanowiło przyznać 2 wyróżnienia spośród nadesłanych prac:Ewelinie Garczyńskiej za zdjęcia z serii "Sylwestrowe Góry Kaczawskie" oraz Marcie Suhak za zdjęcie „Zachód".Specjalną nagrodę otrzymają również, dzieci ze świetlicy szkolnej przy SP nr 2 w Jaworze, które zachęcone przez opiekuna Panią Alinę Osowską, przysłały swoje ciekawe prace fotograficzne.

O terminie wręczenia nagród zwycięzcy zostaną powiadomieni.Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zachęcamy do dalszego fotografowania.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Szukaj
Rozwiń

Zapraszamy do obejrzenia prowadzonych przez nas inwestycji. Prezentacja ma postać wirtualnego przeglądu inwestycji i umożliwia swobodne rozglądanie się i podróżowanie pomiędzy kolejnymi miejscami.

Budowa wielofunkcyjnego boiska przy I Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jaworze inne ujęcie
NOJE.jpg
zpp baner.png
TPD_Legnica.png
mapa zagrożeń.png
strategia rozwoju.png
pp2.jpg
osoby_głuche.jpg
pore.jpg
KS.jpg
odo.jpg